TITLE

DESCRIPTION

CZY TO CZARY, CZY NAUKA?

Dawno, dawno temu, w wielkich i bajkowych zamkach, zakochane księżniczki pisały sekretne listy do swoich ukochanych. Tajemnicze słowa nie mogły być przeczytane przez nieodpowiednie osoby, dlatego do pisania używały specjalnego atramentu o nazwie sympatyczny. Czy to była bajka? Oczywiście, że nie! To działo się kiedyś naprawdę. A ten ciekawy atrament istnieje do dziś. Nasze przedszkolaki miały okazję zobaczyć go na własne oczy podczas styczniowych zajęć Labolo. Pani Magda narysowała nawet sekretną wiadomość tym specyfikiem, którą później dzieci mogły zobaczyć po posmarowaniu odpowiednią substancją. Zachwytu było dużo! A w głowach dzieci pojawiło się pytanie, czy aby to nie była jednak magia?  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress