TITLE

DESCRIPTION

Dzień Babci i Dziadka

Nowy Rok 2017 zaczął się dla najmłodszej grupy bardzo pracowicie. Trzeba było przygotować uroczystość dla naszych ukochanych babć i dziadków. Mali Odkrywcy szykowali dekoracje, ćwiczyli role i piosenki… i wreszcie przyszedł ten oczekiwany dzień. W naszym przedszkolu pojawili się kochani goście. Najpierw dzieci pięknie przywitały seniorów, później wyrecytowały życzenia, zainscenizowały wiersz Juliana Tuwima „Rzepka”, wykonały piosenkę, a na koniec głośno i radośnie zaśpiewały „Sto lat” i wręczyły kolorowe różyczki – symbol wielkiej, gorącej miłości. Jednak to nie był koniec niespodzianek. Dalej babcie i dziadkowie mieli okazję obejrzeć pokaz zdjęć „Jak się bawią wnuczkowie w przedszkolu” oraz skosztować pysznej szarlotki. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy dużo zdrowia, radości i miłości! Sto lat!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress