TITLE

DESCRIPTION

Labolo – dlaczego nie było Profesorka Labolka?

Mali Odkrywcy to grupa, która szczególnie lubi poznawać różne tajemnice otaczającego nas świata. Dlatego jednym z ulubionych zajęć są wizyty naukowców – pani Magdy i towarzyszącego jej Profesorka Labolka. Jednak tym razem pani Magda była sama… Grudniowe spotkanie poświęcone było cieczy, gazom oraz ciałom stałym. Dzieci miały okazję obserwować zamianę jednych w drugie. Zobaczyły, jak powstaje sztuczny śnieg, a nawet mogły się przekonać, że wcale nie jest zimny… Jednak prawdziwą sensacją była wybuchająca dymem próbówka oraz informacja o przykrej przygodzie Labolka – nieudanym eksperymencie z atramentem. Wszyscy teraz z niepokojem czekamy na przyszły miesiąc, aby dowiedzieć się, czy akcja ratunkowa powiodła się i nasz ulubiony Profesorek wróci do zdrowia. Czego mu z całych naszych serc gorąco życzymy.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress