TITLE

DESCRIPTION

MALI ODKRYWCY POMAGAJĄ WIELKANOCNEMU ZAJĄCZKOWI

Wielkanoc zbliża się do nas wielkimi krokami, a wraz z nią kolejna okazja do pomocy potrzebującym dzieciom. Zadania tego podjął się Wielkanocny Zając wraz z pomocnikami… A oto jego opowieść… „Wielkanoc dla mnie to najbardziej pracowity okres w roku. Nie żebym narzekał... ale popatrzcie... taki Mikołaj to ma mnóstwo pomocników - elfy, renifery, panią Mikołajową. A ja? Sam biedny muszę sobie radzić. Jestem tylko małym zajączkiem... a na świecie tyle dzieci do obdarowania. Siedziałem kiedyś na trawce niedaleko przedszkola "Chatka Puchatka" i rozmyślałem, jak ja sobie poradzę z tym wielkanocnym zamieszaniem... Zobaczyły mnie dzieci z najmłodszej grupy i wiecie, co się stało? Obiecały, że zostaną moimi pomocnikami!!! Sprawdziłem listę zadań do wykonania..., a na niej kolejną rzeczą do zrobienia przed świętami było... "Wywołać uśmiech na twarzy niepełnosprawnych dzieci z legionowskiej Szkoły Specjalnej"... No i właśnie w tym przedszkolaki postanowiły mi pomóc. Szybko zabrały się do pracy! Zasiały trawkę w doniczkach, zrobiły kurczaczki, a nawet upiekły babeczki wielkanocne! Tak pięknie wykonane pakieciki wielkanocne zostały przez panie z przedszkola zapakowane i czekają... A na co czekają? Na wielkanocne czary wielkich serc, które pojawią się już niedługo... na kiermaszu świątecznym na rzecz Fundacji "Promień Słońca”.    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress