TITLE

DESCRIPTION

Mali Odkrywcy w Teatrze Małego Widza

"Czy wąż ogrodowy to stwór jadowity? Czy zwykła konewka to świnka Krystynka? Czy z ziarna fasoli kiełkuje stokrotka? Czy każda rękawica to poliglotka? W zwariowanym ogrodzie wszystko jest możliwe, bo zwariowany ogród jest trochę magiczny - jakieś psikadła i psikacze, grabki, doniczki, koszyki i koszyczki, łopatki, kopaczki i polewaczki, a także skrzynki i podstawki, wężyki, listki i przyssawki, cebulki, bratki, motyki, kwiatki… Wszystko tu trochę pomieszane i wszystko jakby poplątane, lecz w tym chaosie i zamęcie historie dzieją się same.   Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda Występuje: Lena Kowalska / Paulina Raczyło Scenografia: Dominika Lenart i Weronika Lipińska Reżyseria światła: Michał Foltak”   http://www.teatrmalegowidza.pl/pl/repertoire/ogrodowy-zawrot-glowy  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress