TITLE

DESCRIPTION

Zabawa Świąteczna w grupie Małych Odkrywców

Okres Bożego Narodzenia to czas, który poświęcamy rodzinie. Spędzamy wspólnie miłe chwile, dzieląc się chlebem, obdarowując miłością i radością. Przedsmak tego wszystkiego pojawił się w przedszkolu podczas Zabawy Świątecznej w grupie najmłodszych przedszkolaków. Wszystko zaczęło się od listu od Elfa Psotka, który zrobił psikusa i schował świąteczny skarb. Dzieci i rodzice musieli, podążając za śladami zostawionymi przez nicponia, wykonać różne zadania (ulepić pierogi, ubrać choinkę, przejść komnatę z pajęczyną i zaśpiewać zaczarowaną świąteczną piosenkę), aby ten skarb odzyskać. Oczywiście dzielni uczestnicy zabawy wykonali wszystko bardzo dobrze i z wielkimi uśmiechami na twarzach. W nagrodę otrzymali skrzynię ze skarbem, w której znajdował się chleb upieczony wcześniej przez dzieci oraz list…   Drodzy Rodzice, Kochane dzieci! Święta to magiczny okres, w którym dziękujemy za to co mamy, posiadamy i cenimy. To co wam ukradłem, odzyskaliście w czasie naszej zabawy – wspólne chwile spędzone w gronie najukochańszych osób. To jest największy na świecie SKARB – czas, w którym rodzina jest razem. Symbolem tej miłości, pokoju i dobrych myśli niech będzie chleb ukryty w zaczarowanej skrzyni. Chleb, którym od wieków dzielimy się w wieczór wigilijny, chleb upieczony przez Państwa pociechy. Życzę wszystkim Wesołych Świąt, spędzonych z dala od telewizora, komputera czy telefonów komórkowych. Życzę wszystkim rodzinnych, pełnych miłości chwil Bożego Narodzenia. Elf Psotek   P.S. Zdjęcia z zabawy zabrał Elf Psotek do swojej kolekcji, ale na pocieszenie pokażemy fotki z pieczenia chleba na świąteczną zabawę.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress