Paulina Grzelak

Wykształcenie

Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Studia magisterskie ukończyłam z wyróżnieniem na wydziale psychologii klinicznej. Jestem również coachem w procesie certyfikacji. Należę do Association for Contextual Behavioral Science.

Doświadczenie zawodowe

Swoją pracę magisterską poświęciłam rozwojowi emocjonalnemu dzieci, a tworząc ją, odbywałam praktyki w Domu Dziecka CHATA w Warszawie. Również podczas staży w fundacji ART czy fundacji Kierunek Rozwój pracowałam warsztatowo z dziećmi i młodzieżą. Dodatkowo pracuję z dziećmi również podczas wolontaryjnych projektów za granicą, do tej pory w Nepalu i Indiach.

Swoje doświadczenie psychologiczne zdobywałam również podczas rocznego stażu w zakładzie karnym, gdzie prowadziłam spotkania indywidualne jako psycholog. Obecnie współpracuję z klubem sportowym Bogoria Grodzisk Mazowiecki, gdzie pomagam młodym zawodnikom indywidualnie i podczas zajęć grupowych. Dodatkowo zajmuję się prowadzeniem szkoleń i warsztatów, również dla rodziców i osób pracujących z dziećmi.

Dyżury odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach 9-14.

Tych z Państwa, którzy chcieliby umówić się na spotkanie z psychologiem, zapraszamy do kontaktu e-mailowego: paulina.grzelak@o2.pl.